Search for content in message boards

Joseph Duda from Czechoslovakia

Replies: 24
Posted: 1573748626000
Classification: Query
Surnames: Andres Celestino
Cześć, nie mówię po polsku. Nazywam się Andrés Celestino, wnuk JZ Estanislaw Duda, Leajsk, Galitzia, Polska, 4 maja 1903 syn Josef Duda i Clementina Serafin, brat Bronislaw Duda, który poślubia Karolinę i jest ojcem Wladislaw Duda, miał innych braci i siostry. Mój dziadek uciekł z Polski w 1927 i ukrywał się na statku, aby uratować jego życie i nigdy nie był w stanie powrócić do swojego kraju i stracił kontakt z całą rodziną. Dziś żyje, ale czuję potrzebę znalezienia tej rodziny, mojej rodziny. Potrzebuję od duszy, aby zamknąć koło, aby znaleźć moją rodzinę, która nie wie, że istnieja i część mojego dziadka żyje w mojej krwi, aby jego dusza mogła odpocząć w pokoju. Mam kilka dokumentów i zdjęć mojego dziadka i rodziny. Dziękuję bardzo. mój e-mail jest andrescelestino1971@gmail.com
Attachments:
SubjectAuthorDate Posted
Mary Duda Sheely 942944101000 
Grace 943126101000 
Mary Duda Sheely 943347410000 
Andres Albert... 1573748626000 
Annie 965895005000 
Paula Duda Umbel 987609073000 
Chris Duda 1076070285000 
Andres Albert... 1573750872000 
Andres Albert... 1573752095000 
Minismom4122 1362625492000 
per page

Find a board about a specific topic